Питане за прекарване на автомобил България-Швеция

Home Forums Общи дискусии Питане за прекарване на автомобил България-Швеция

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  Красимира Костадинова 1 month, 4 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

Evgeni Ekimov
    Participant

Здравейте, наскоро си купих автомобил от България, но искам да си го закарам в Стокхолм, но аз ще пътувам със самолет и бих искал да го кача на автовоз и да си го получа там. Проблема е, че нямам никакъв контакт с хора , предлагащи подобна услуга , ако някой е ползвал такъв вариант ще съм му признателен , ако помогне с контакт, благодаря!

Здравей, Евгени. Мога да ти дам координатите на една траспортна фирма. Ползували сме я пет български семейства, когато се премествахме в Швеция за последните 1-2 години. Наесен ще идва пак занов курс. Две от семействата си транспортираха и автомобилите. Въпросния човек се обажда всеки път като идва в Швеция, ако имаме поръчки от България или за България. Ние лично пътувахме с нашия автомобил, пренесоха ни само нещата от България.

Evgeni Ekimov
    Participant

Благодаря, аз се обърнах към представителството , от където си взех колата и ми предложиха на добра цена да ми транспортират и реших проблема.:)

Здравейте,

И ние обмисляме да използваме услуга за транспортиране на автомобила ни до Швеция.
    Ще бъдем благодарни за контакти на фирмата/човека, който е превозил коли на българи до тук. 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Posted in