Лятна занималня в Стокхолм?

Home Forums Регионални Стокхолм Лятна занималня в Стокхолм?

This topic contains 4 replies, has 2 voices, and was last updated by  Боян Калинов 3 years, 3 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

Здравейте!

Току що със съпругата ми се преместихме в Стокхолм заради моята работа. С нас е 9-годишната ни дъщеря. Вече осигурихме училище, но учебната година започва чак на 22-ри август. Междувременно през лятото трябва да се оправяме с дете, което няма никакви приятели в града и в добавка не знае езика.
    Мислех, че няма да е проблем да намеря занималня по Интернет, но явно съм подценил проблема, защото досега не попаднах на нищо, освен на някакви измислени едноседмични лагери.
    Моля ви за идеи. Ще съм благодарен на всякаква информация за занимални, някаква организация за гледане на деца или нещо друго, което може да помогне.

Поздрави на всички!

rossen
    Keymaster

Здравей, Боян! Летни занимални има, но те са за вече записани ученици в самото училище. Ако се интересуваш може да проверя дали някой не би се занимавал с детето ти индивидуално. Ако се интересувате, заповядайте от есента в българското училище, ще качим допълнителна информация през август.

Здравей, Росене!

Благодаря за включването! Индивидуални занимания не знам дали ще можем да си позволим – вече проверихме по агенции и нещата не стоят никак розово с дневното заплащане.
    Колкото до българското училище, планираме непременно да запишем малката. Доколкото четох, заниманията се провеждат в събота, нали така?

rossen
    Keymaster

Да, в събота са и програмата тази година ще е най-вероятно същата. Започваме около средата на септември, но препоръчвам още преди това да попълните формуляра https://bulgarians.se/първо-българско-училище-стокхолм/записване-в-първо-българско-училище за да ви включим в списъка

Благодаря!

Ще се запишем, щом ни излязат personnummer-ата, което се очаква да стане до две седмици.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.